ÁLLÁS LEHETŐSÉG

Épületvillamossági tervezéssel foglalkozó, stabil hátterű és regionálisan meghatározó családi vállalkozásunk keresi új kollégáit az alábbi teljes munkaidős pozíciókban:

Pozíció megnevezése:

  • Szerkesztő, AutoCAD rajzoló

Feladatok:

  • erősáramú villamos tervek rajzolása a tervezők iránymutatásai alapján
  • elosztó berendezések rajzolása
  • villámvédelmi tervek rajzolása
  • napelemes rendszerek terveinek rajzolása
  • költségvetések szerkszetése
  • az iroda tervezőinek segítése a projektek során

Elvárások:

  • Érettségi
  • A feladatok nagyfokú precizitást igényelnek
  • Munkaszeretet
  • Jó kommunikációs készség
  • AutoCAD és MS Office ismerete és stabil használata
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • angol/német nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Egyéb tervezői szoftverek ismerete (Revit, Dialux stb.)
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Intenzív betanítás
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú lehetőség
  • Cafeteria
  • Teljesítményprémium

Egyéb információ:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Próbaidő: 3 hónap

Munkavégzés helye:

  • Irodánk Nyíregyháza belvárosában található, Luther utca 5. (Geduly-ház)

  • Jelentkezéseket emailben várjuk fényképes önéletrajzzal az info@baranyterv.hu email címre.